Włącz się do Akcji

Zapraszamy do wspólnego tworzenia „złóż czekolady”, które Fabryka Aktywności Młodych będzie mogła eksploatować tworząc Kopalnię Czekolady.

Zasady zabawy są bardzo proste:

  1. Pomyśl sobie, czym zawsze była i jest dla wszystkich dzieci, czekolada. Jak bardzo ją lubimy, kiedy osładza nam życie. Wiesz, że dla niektórych dzieci jest ona cały czas rarytasem?
  2. Włóż czekoladę do pudełka, które znajdziesz w lokalnych sklepach, instytucjach samorządowych lub innych miejscach w twojej okolicy. Będzie obok niego wisiał kolorowy plakat akcji.
  3. Wyobraź sobie, jak Wolontariusze Fabryki Aktywności Młodych przygotowują wspaniały Bal Czekoladowy, na który zaproszą dzieci. Zorganizują im gry i zabawy i poczęstują słodyczami. Maluchy będą w siódmym niebie, a wolontariusze zdobędą doświadczenie i poczują, jakie pozytywne emocje budzi zabawa w aktywność i pomaganie innym. Jeżeli ich spotkasz, pochwal ich postawę. Niech województwo Lubuskie stanie się Zagłębiem Aktywności Młodych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>